Kurzy Nordic Walking


Základní kurzy Nordic Walking

Začněte s pravidelným režimem zdravého životního stylu a  pojďte s námi na intenzivní a elegantní chůzí stylem Nordic Walking. Začněte s Úvodní lekcí Nordic Walking, kde se naučíte základům správné techniky od našich certifikovaných instruktorů.  V případě, že vás tato aktivita zaujme a  budete od ní chtít  získat více,  přijeďte na náš  Základní kurz Nordic Walking .

Dozvíte se  jak si vytvořit tréninkové plány a jak Nordic Walking efektivně využít pro dosaženích vašich osobních cílů.

Pokud si chcete udržet motivaci a  zapojit Nordic Walking trvale do vašeho životního stylu, staňte se členem Nordic Walking Clubu, který pro vás připravujeme. Setkáte se zde s  podobně naladěnými lidmi, kteří jsou aktivní a chtějí pro své zdraví něco udělat a přitom se bavit. Můžete zde najít  nejen další inspiraci a životní energii, ale  při společných akcích možná i nové přátele.

 Místo konání : Stromovka v Českých Budějovicích, sraz na parkovišti u Kauflandu, Krčský les v Praze

  • Kdy: koná se podle dohody (pro informaci volejte: 604 480 662)  vždy od 15.45 hod. do 18.45 hod (pokud se přihlásí alespoň 4 účastnící).
  • Termíny úvodních lekcí:  pondělí(Č.B.), pátek(Praha) nebo podle dohody
  • Cena za lekci (3h) 550,-Kč
  • Platba na místě instruktorovi.
  • Přihlášky na  lekci: telefonicky (604 480 662) nebo on-line zde, minimálně 5 dnů před termínem kurzu.

 


Komorní kurzy hubnutí s Nordic Walking s ukázkami zdravé kuchyně 

Rodinný kurz hubnutíKurz je určen pro malé skupiny, tak aby byl zajištěn individuální přístup a pořádáme ho ve vlastních prostorách u Doudleb ve vzdálenosti asi 10km od Českých Budějovic. Malebné meandry řeky Malše, zde nabízí ideální a velmi motivující terény pro cvičení a vycházky Nordic Walking .Vlastní zázemí pak vytváří domácí prostředí, kde je dostatek prostoru pro osobní přístup a diskuzi a také možnost ukázek zdravého vaření plných překvapení a inspirace jak lze i z cenově dostupných surovin připravit neočekávaně chutná a přitom kaloricky „úsporná“ jídla. 

V ceně kurzu je měření složení vašeho těla na multi segmentovaném analyzátoru Tanita BC 601 každé setkání a rozbor jídelníčku

Z příjemných setkání si tak můžete odnést řadu prakticky použitelných informací a nápadů a zároveň kontrolovaně dosahujete vašich váhových cílů.

Termíny kurzů : začínáme v týdnu 8.4.-12.4.2024

Cena kurzu : 5500,- Kč (celkem 10 lekcí , platba při první lekci,  přihlášení na kurz)

Scházet se budeme v pondělí nebo ve středu nebo v pátek (preferenci dne napište do přihlášky) od 16:15  do 19:15 v rodinném penzionu Hastrman  v blízkosti Doudleb

Případnou dopravu na místo a zpět vám za malý příplatek zajistíme.

Máte dotazy ?  Volejte: 604 480 662

..