Kurzy hubnutí STOB a NW


Skupinové kurzy snižování nadváhy metodou STOB, jsou dnes již mnoha lety ověřenou klasikou. STOB je založen nordic_walking_in_den_bergen_schladming_dachsteinna standardních postupech výživového poradenství a rozšiřuje je o řadu praktických postupů a pomůcek . Na rozdíl od běžných kurzů hubnutí se zde využívá velmi účinná skupinová motivace.  Metodu hubnutí STOB v našich kurzech doplňujeme navíc o metody zvládání stresu a podpory dosažení našich cílů a o ucelený program pohybové aktivity,založený na intenzivní severské chůzi. Nordic Walking je velmi přirozenou a snadno dostupnou pohybovou aktivitou, která je přitom z hlediska hubnutí a spalování tuků velice efektivní (vyžívá až 90% svalové hmoty a přitom nabízí zátěž v optimální tepové frekvenci pro spalování tuků tzn. 60% maxima). Nordic Walking  je vhodný pro všechny věkové kategorie a i tam, kde by jiná aktivita mohla být obtížná nebo riziková (vysoký krevní tlak, kloubní problémy, velká nadváha…)

Pokud s Nordic Walking začínáte, správnou techniku vás naučíme a zapůjčíme i potřebné vybavení.<

V ceně kurzu je měření složení vašeho těla na multi segmentovaném analyzátoru Tanita BC 601 na začátku a na konci a rámcový rozbor jídelníčku

 (celkem 10 lekcí, platba při první lekci,  zálohu 500,-Kč vybíráme při přihlášení na kurz)

Cena  kurzu  včetně výuky Nordic Walking:   2.500,- Kč

Termíny kurzů :  

Scházet se budeme každou středu od 16:00 do 19:00 v Zachariášově ul. v  Českých Budějovic

Máte dotazy ?  Volejte: 604 480 662

Jsme certifikovaní poradci hubnutí metodou STOB:

 

Komorní kurz rozšířený o ukázky zdravé kuchyně

Kurz probíhá v malých skupinkách v kouzelném prostředí u řeky Malše nedaleko od Českých Budějovic.  Vlastní zázemí pak vytváří dostatek prostoru pro osobní přístup a diskuzi a také možnost ukázek zdravého vaření, jak lze z cenově dostupných surovin připravit chutná a přitom kaloricky „úsporná“ jídla. 

Z příjemných setkání si tak můžete odnést řadu prakticky použitelných informací a nápadů a zároveň kontrolovaně dosahujete vašich váhových cílů.

Lekce trvá 3 hodiny a její součástí je i cvičení, chůze NW a měření složení vašeho těla (BMI, hmotnosti, tuku, svaloviny, určení klidového metabolismu) na multi segmentovém analyzátoru Tanita BC 601, individuální rozbor jídelníčku, dále materiály a pomůcky, které Vám pomohou v udržení Vašich úspěchů, zajištění pitného režimu a zdravé, nekalorické občerstvení. Seznámíme se i s metodami, podporujícími dosažení našich cílů a zvládání stresu – relaxace a vizualizace.

 (celkem 10 lekcí, platba při první lekci,  zálohu 500,-Kč vybíráme při přihlášení na kurz)

Cena  kurzu  včetně výuky Nordic Walking:   4.500,- Kč

Termíny kurzů :  25 .4.2018

Scházet se budeme každou středu od 16:15 do 19:15 v penzionu Hastrman u Doudleb nedaleko  Českých Budějovic

Máte dotazy ?  Volejte: 604 480 662